Ének/Zene Felhívások Hazai hírek Tanuljunk

Dalrahívó • FELHÍVÁS

Ha érdekel a kórusmuzsika, és ki szeretnéd próbálni – itt a helyed!

Nem mindennapi eseményre hívunk Téged, elsősorban a fiatalabb generációt, 2020. április 18-án (szombaton) az ipolysági városháza színháztermébe, ahol Józsa Mónika és Kocsis-Holper Zoltán vezetésével megmutatjuk a kórusmuzsika sokszínűségét.

Rendhagyó kóruspróbára hívunk a Tanítókórussal!

Az egész napos próbák eredményét a résztvevők velünk, tehát a Tanitókórussal és az ipolysági Musica Aurea kórussal az esti hangversenyen, az ipolysági református templomban mutatjuk be a közönségnek.

Szeretnénk, ha minél több fiatal csatlakozna, olyanok is, akik eddig távolinak, idegennek érezték, esetleg divatjamúltnak képzelték ezt a műfajt. Bebizonyítjuk Nektek, hogy ez nem így van!

A nem mindennapi kórusművekkel ismerkedni szándékozók (ipolysági, Ipolysághoz közeli vagy akár Ipolyságtól távoli egyének, iskolák, kórusok…) 2020. február 22-ig jelentkezhetnek az info@tanitokorus.eu e-mailcímen vagy a 0905/701189-es telefonszámon.

Számítunk Rátok és várunk szeretettel!

Dalrahívó

%d bloggers like this: