Felhívások

Természettudományi versenyek 2022-23

A MentorTT Felvidéki Tehetségsegítő Tanács nevében tisztelettel meghívjuk tehetséges 7-8. évfolyamos diákjaikat a természettudományi versenyek 2022-23-as évfolyam versenyfordulóiba.

Tisztelettel kérjük Önt, hogy a csatolmányban elküldött versenyfelhívásokról szíveskedjen tájékoztatni az iskola tanárait.

A versenyekre a felhívásokban található elektronikus űrlap beküldésével lehet jelentkezni:

• Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny – jelentkezési határidő  2022. december 16.-ig

• Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny –  jelentkezési határidő  2021. január 22.-ig

• Hevesy György kárpát-medencei Kémia Verseny –  jelentkezési határidő  2023. január 13-ig

Bízunk benne, hogy a természettudományi versenyek felkeltik ezen tantárgyakat kedvelő diákjaik érdeklődését és bekapcsolódnak a kárpát-medencei  versenyek felvidéki fordulóiba.