Oktatás

Google Tanterem (Classroom) a diákok szemszögéből

Ebben a videóban azt szeretnék bemutatni, hogy a diákok miként használják a Google Classroom oldalát. Ajánlatos tanárként ezt a videót elküldeni a tanulóinknak, hogy lássák, mit kell csinálniuk.

A Google Tanterem szolgáltatással a tanárok időt takaríthatnak meg, megtervezhetik óráikat, és javíthatják a kommunikációt a diákokkal.

A Tanterem a Google Apps iskoláknak csomag új eszköze, amellyel a tanárok gyorsan elkészíthetik és rendszerezhetik a feladatokat, hatékonyan adhatnak visszajelzéseket, és egyszerűen kommunikálhatnak osztályaikkal. A diákok a Tanterem segítségével rendszerezhetik munkájukat a Google Drive-ban, majd befejezhetik és beadhatják azt, és közvetlenül kommunikálhatnak tanáraikkal és társaikkal.

[pdf-embedder url=”https://www.magyar-iskola.sk/wp-content/uploads/2020/03/google-tanterem-diakoknak.pdf”]

Google Tanterem: egyszerű és profi megoldás a távoktatásra