Informatika Tanuljunk

Robotika 4. – Nyomkövetés robottal

Index Iskolatévé Második évad – Nyomkövetés robottal

🕐 Szerdán 13:00-kor folytatjuk a legórobotozást Jámbor Kornéllal. 🤖🔍 Ezúttal nyomkövetést tanítunk a robotunknak. Tartsatok velünk!📺 Iratkozz fel az adásra itt! 👇

Uverejnil používateľ Ma is tanultam valamit Streda 27. mája 2020

Jámbor Kornél, az Edutus Egyetem projektmenedzsere és a WRO robotika olimpiai főbírója az legórobotokrat mutatja be az Index Iskolatévé második évadában.
🤖 A tízéves kortól ajánlott Mindstorms EV3 robotkészlet tartozékainak működtetését, a robot távirányítását ismerjük meg.

👨🏻‍🏫 Ezúttal nyomkövetést tanítunk a robotunknak.

Már tetőzött a koronavírus-járvány, de még mindig bizonytalan, hogy mikor tudunk kiszabadulni a négy fal közül. Az Index Iskolatévé sorozat második évadában a programozás világát szeretnénk megmutatni három tanár segítségével, akik az alapoktól a legórobotokon át a miniszámítógépek és szenzorok programozásáig mutatnak nekünk remek trükköket. Nem csak diákoknak szól!