Egyéb kategória

Hogyan kezdjünk neki: Az iskolai Office 365 szolgáltatás

A Magyar tannyelvű iskolák tanári csoportja Facebook csoportban osztotta meg Henzel György azt a bevezetési segédletet, amivel igyekszik megkönnyíteni az INGYENES iskolai Office 365 szolgáltatás, használatát azoknak a felvidéki iskoláknak, akik még nem rendelkeznek ezzel a szolgáltatással. Legtöbben talán azért szeretnénk használni ezt a rendszert (az ingyenesség mellett), mert a Word, Excel, PowerPoint-hoz való hozzáférésen túl a Teams alkamazása lehetővé teszi virtuális osztálytermek használatát. (Mivel Henzel György nem informatikus ezért az útmutatóban a csak a legfontosabb részletekre koncentrál.)

Office 365
Office 365 je pre školy stále zadarmo. Prepnite si skúšobné licencie a využívajte nové funkcie Microsoft Teams pre školy