Hazai hírek Oktatás

Oktatásügyi hírlevél 2024/17

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatasugyi

Az Oktatási Minisztérium csütörtökön minden iskolába rövid szórólapot küldött ki, amelyben ajánlásokat fogalmaz meg arra vonatkozóan, hogy hogyan kell eljárni, hogyan kell kommunikálni az iskolai dolgozókkal vagy a szülőkkel válsághelyzetben. Rövid útmutatást tartalmaznak arra vonatkozóan is, hogyan beszéljenek a gyerekekkel a válságeseményről, és hogyan magyarázzák el nekik a történteket.

A támadással  megfenyegetett iskolák számára

Az Oktatási és Tudományos Minisztérium a regionális iskolavezető hivatalokon keresztül tartja a kapcsolatot a régió egyes iskoláival. Amennyiben egy iskolának különleges igényei vannak, a legegyszerűbb közvetlenül a regionális irodával felvenni a kapcsolatot, amely az adott iskola fő kapcsolattartója.

Letöltések

Az oktatásügyi hírlevél II. évfolyamának 17.  száma:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [2.61 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/