Egyéb kategória

Gyerekekre borult egy buszmegálló Miaván

Tragédia – Gyerekekre borult egy buszmegálló Miaván. Az egyik gyermek meghalt, a másik kritikus állapotban van.

Tragédia történt szerdán délelőtt Miaván (Myjava/járási székhely), ahol a heves szél felborított egy buszmegállót. A baleset következtében két kiskorú személy sérült meg – mindkettejüket orvoshoz vitték, ezt követően az egyik gyermek életét vesztette, a másik kritikus állapotban van.

A szomorú hírt a Trencséni Kerületi Rendőrkapitányság tette közzé a Facebook-oldalán.

A hozzáférhető információk szerint a megálló akkor dől el, amikor egy öttagú család épp mellette állt. A család középső, 4 éves lánya a kórházban életét vesztette, fiatalabb, 2 éves testvérét helikopterrel egy pozsonyi kórházba szállították.

buszmegálló

Szeptemberben Nyitrán dőlt ki egy fa, akkor egy 14 éves fiú életét vesztette és többen megsérültek. A szélvihar fákat csavart ki, tetőket tépett le, jelentős károkat okozott.