Felhívások Hazai hírek

A fogalmazás apró műhelytitkai a hiteles fordításban

A Szenci Molnár Albert Társulás* meghívja Önt a Mesterkurzus című előadás-sorozat következő előadására, melynek címe: A fogalmazás apró műhelytitkai a hiteles fordításban. Előadó: Dr. Horváth Péter Iván, nyelvész.

⌚Időpont: 2023. november 30., 10:50–12:20
🏦 Helyszín: G11 (Pozsony, Gonda utca 2.)

Az előadás magyar nyelven folyik.

__________
* A Szenci Molnár Albert Társulás létrejötte egyben főhajtás a XVII. században működött kimagasló irodalmár, Szenci Molnár Albert munkássága előtt, akinek tudományos tevékenysége régiónk műveltségi szintjének emelésére irányult. Az egyesület alapítói továbbra is érvényesnek tekintik ezt az eszmét, s az egyesület működését is ennek kívánják alávetni.

A Szenci Molnár Albert Társulás a polgárok önkéntes egyesülete, tagja lehet mindenki, aki érdeklődik a tagság iránt, eleget tesz a tagság feltételeinek és a társulás alapszabálya szerint jár el.