Felhívások Hazai hírek

Ady-ösztöndíj hátrányos helyzetű tehetséges diákok számára

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége és a Mentor TT Felvidéki Tehetségsegítő Tanács a magyarországi nemzeti tehetségprogram keretében Ady Endre-ösztöndíjat hirdet magyar iskolába járó, kiemelkedően tehetséges és szociálisan hátrányos helyzetű tanulók támogatására.

Az SZMPSZ a komáromi, az érsekújvári, a lévai, a nagykürtösi, a rimaszombati, a rozsnyói és a pozsonyi járásból várja a pályázatokat.

A Mentor TT a dunaszerdahelyi, a galántai, a vágsellyei, a losonci, a tornaljai, a kassai, a rimaszombati és nyitrai járásokból, valamint a Bodrogközből és az Ung-vidékről érkező pályázatokat fogja elbírálni.

A pályázat beküldésének határideje: 2019. október 15.

Közös postacím:
Regionálne pedagogické centrum
Regionális Pedagógiai Központ

Zoltána Kodálya 2367/49
P.O.BOX: 270
924 01 Galanta

A borítékon kérik feltüntetni: Ady-ösztöndíj

A részletes felhívás itt található.

The post Ady-ösztöndíj hátrányos helyzetű tehetséges diákok számára appeared first on Magyar iskola.

%d bloggers like this: