2. osztály Matematika Tanuljunk

Szorzótábla

Kétfajta letölthető vidám szorzótábla a szorzás tanulásához és gyakorlásához.

Nyomtasd ki akár színesben ha van rá lehetőség, vagy akár fekete fehérben ezeket a szorzótáblákat.

Nyomtatható szorzótábla 1-10-ig.
Tízes szorzótábla a szorzás osztás gyakorlásához 2. és 3. osztályban.
Szorzótábla tanulása egyszerűen a nyomtatható pitagorasz táblázattal.

Kattints a képre a szorzótábla letöltéséhez és nyomtatásához:

A 4 számtani alapművelet gyakorlását támogató játékprogram 1-2. osztályos tanulók számára. Szorzás, osztás, összeadás, kivonás gyakorlása vicces, játékos környezetben. A matematikai, alapműveletek készség szintű tudása megalapozza a tantárgy hatékony elsajátítását. Ez egy JavaScript nyelven íródott oktató alkalmazás, mely mobil eszközökön is működik, pl.: okostelefon, tablet. Javasolt a Google Chrome böngésző használata. A szorzótábla magolás igen unalmas dolog, de ezzel az alkalmazással a szorzótábla szinte észrevétlenül rögzül.

Űrlény-Észlény Invázió

Jó mulatást és eredményes tanulást!

szorzótábla
Online gyakorlás