Hazai hírek Oktatás

Kültéri tanterem épült a komáromi Jókai Mór Alapiskolában

Automatikus vázlat

Városi és pályázati támogatásoknak köszönhetően új, kültéri tanterem épült a komáromi Jókai Mór Alapiskola udvarán. A 80 m2-es alapterületű pavilont fából készült tető fedi, és zsaluk védik a szél és a nap ellen. A tanteremben hagyományos tábla és vetítővászon van, az áramot is bevezették. A kültéri tantermet az egyik szülő, Csandal Sylvia építészmérnök tervezte, a kivitelezés is az ő segítségével zajlott.

A kültéri tanterem a megújult sportpályára néző lelátó tetején épült meg. A lelátót megjavították és kibővítették, új ülőkék kerültek rá. Mindez egy átfogó projekt része, amelyet az iskola szülői munkaközössége még tavaly indított el, és amelynek célja az iskola udvarának szebbé tétele.

(Dráfi Anikó)