Informatika Tanuljunk

Informatika – Ventillátor a Raspberry-n

Index Iskolatévé Második évad – Ventilátor programozása

📺 A csütörtöki Iskolatévében ezúttal ventilátort programozunk. Adás 13:00-kor! 🕐🌡️ 💻 Kangyerka András megmutatja, hogyan mérjünk hőmérsékletet és hogyan szabályozzuk a Raspberry PI miniszámítógéppel.👇 Iratkozzatok fel alább, így majd kaptok értesítést az adásról!

Uverejnil používateľ Ma is tanultam valamit Štvrtok 28. mája 2020


📟 Kangyerka András mérnök-tanár a sokoldalú Raspberry Pi miniszámítógép szenzorait és azok programozását fogja bemutatni, most megmutatja, hogyan mérjünk hőmérsékletet és hogyan szabályozzuk a Raspberry PI miniszámítógéppel.

🃏 A Raspberry Pi egy kártyaméretű eszköz, amivel már általános iskolai felsősként is érdemes megismerkedni, hiszen van rajta Minecraft is, sok egyéb mellett. Persze ez még nem minden, a benne rejlő lehetőségek olyan szerteágazók, hogy akár egyetemi hallgatóként és azon túl is izgalmas kihívásokat találunk a programozásában.

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: