Hazai hírek

A május 3-tól érvényes előírások

május 3-tólAz éjszakai kabinetülést követően újabb enyhülési hullám indult be Szlovákiában. Nem csak az időjárás lett melegebb, de a járványügyi intézkedéseken is állított a kormány. A Covid-19 tesztek, amelyeket a tanulóknak és szüleiknek az iskolalátogatáskor be kellett mutatniuk, mától kezdve nem szükségesek. A kormány emellett új szabályokat hagyott jóvá, amelyek értelmében a 2021. május 3-án kezdődő héttől továbbra is alkalmazni fogják az iskolába és az iskolából való utazásra vonatkozó, tesztek bemutatása nélküli rendszert.

Ezt tükrözi a legutóbbi kormányhatározat, és ezt követi majd a Szlovák Közegészségügyi Hivatal rendelete. És mivel látják, milyen nehéz a tanárok élete, úgy döntöttek, hogy az új szabályokat áttekinthető infografikákba foglalják össze.

Fizetésemelés azért jobb lenne.

Žiaci už nepotrebujú negatívny test pri návšteve školy

majus3

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: