Hazai hírek

FRISS ISKOLAI JELZŐLÁMPA

Az ISKOLAI JELZŐLÁMPA változásainak összegzése:

Az 1.0 útmutató a jelenleg hatályos törvényekből, a SZK kormánya által 2021.8.10-én elfogadott COVID-automatából és a SZK Közegészségügyi Hivatalának 2021.9.8-án nyilvánosságra hozott rendeleteiből kiindulva a 2021.9.1-jétől hatályos rendszabályok összegzését tartalmazza. A SZK Közegészségügyi Hivatalának legújabb rendeletére való tekintettel 2021.9.9-én az útmutatóban foglalt információk frissítésére került sor. A rendelet tartalmazza a hatósági házi karantén idejének lerövidülését, valamint az iskolákon történő, jelenléti és távoktatás egyidejű biztosításából fakadó, béreket érintő többletkiadások finanszírozásának lehetőségeit

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download