Felhívások

Tanárok jelölését várják a Felvidéki Magyar Pedagógus Díjra

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége 2022. április 23-24-én Rozsnyón tervezi megrendezni a Szlovákiai Magyar Pedagógusok XXVII. Országos Találkozóját.

A pedagógustalálkozón ebben az évben is átadásra kerül a Felvidéki Magyar Pedagógus Díj.

A kitüntető cím azoknak a pedagógusoknak, intézményvezetőknek vagy pedagógusközösségeknek ítélhető oda, akik, amelyek munkájuk során jelentős nevelői-oktatói eredményeket értek el, sikeresen alkalmaznak célravezető pedagógiai módszereket az oktatásban, a tehetséggondozásban vagy a nevelés területén, akik pedagógiai-közéleti tevékenységükkel példaként szolgálnak környezetük számára, akik szlovákiai magyar nemzeti közösségünk értékeinek gyarapításán fáradoznak, és az SZMPSZ munkáját támogatják. A díjra javaslatot tehetnek magánszemélyek és közösségek. Odaítéléséről az SZMPSZ Országos Elnöksége dönt.

Az SZMPSZ ezúton is kéri tagjait, alapszervezeteit és területi választmányait, hogy ebben az évben az érdemérem odaítélésére tett javaslataikat

2022. március 4-ig elektronikus levélben pdf formátumban juttassák el az

elnok.szmpsz@gmail.com címre.

A határidő után érkezett javaslatokat nem tudjuk elfogadni.

%d bloggers like this: