Felhívások Közösség

AED Nagytalálkozó – várják a régi tagokat!

AED

Kedves Barátaink!

Az Ady Endre Diákkör (AED) idén ünnepli fennállásának 65. évfordulóját, ezen alkalomból április 28-30 között megrendezésre kerül a Nagytalálkozó.
Program:
CSÜTÖRTÖK:
18:00 hagyományos Hrádek sörözés jelenlegi és volt diákokkal
PÉNTEK:
17:00 ünnepség a Liszt Intézetben:
– Czáboczky Szabolcs előadása az Ady Endre Diákkör kultúra fenntartó tevékenységéről az alapítástól a rendszerváltásig
– az AED elmúlt éveit összefoglaló kiállítás
– Blaskovics József kiállítás (Rytířská 27., Praha 1)
SZOMBAT:
19:00 ünnepi fogadás a Staropramen sörfőzde fogadótermében:
– zenél a Pósfa zenekar
– A Nyitnikék tánccsoport régi és új tagjaink közös fellépése a Huzavonó zenekar kíséretében (Nádražní 84, Praha 5 – Smíchov)
A rendezvény részvételi díja 650 CZK (diákoknak 500 CZK), amely tartalmazza a szombati vacsorát és az ünnepi tortát.
Regisztráció: Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a következő űrlap kitöltésével lehet: https://forms.gle/aqizStorq8RUFtxF9
        • Lehetőség van továbbá a nagytalalkozo@aed.cz címen is regisztrálni. A mailben a következőket kérjük feltüntetni:

– név
– hány személyre foglal
– az összes személy neve
– van-e speciális étrend igény? Amennyiben igen, a következő formában kérjük feltüntetni: név – igény
– számlaszámra utalva fizeti ki a részvételi díjat vagy a helyszínen
– szeretne-e segítséget a szálláskeresésben

Támogatás:
Amennyiben módjukban áll anyagilag támogatni diákkörünket, és így is segíteni az esemény sikeres szervezését, a támogatásokat az alábbi számlaszámra utalva vagy a helyszínen fogadjuk. Köszönjük szépen!
Számlaszám: 2101142859/2010
IBAN: CZ8820100000002101142859
Utaláskor a megjegyzés mezőben kérjük feltüntetni, hogy kitől és milyen céllal érkezik az összeg (részvételi díj vagy támogatás / részvételi díj és támogatás / ha több személy jegyének árát fizeti, akkor az ő nevüket is).

Szeretettel várunk mindenkit áprilisban Prágába, hogy együtt ünnepeljünk! Addig is jó készülődést kívánunk.

Kérdéseikkel bátran forduljanak hozzánk a nagytalalkozo@aed.cz e-mail címen.