Hazai hírek Közösség

Új elnöke van a SEJK – pozsonyi magyar orvostanhallgatók klubjának

Új elnök a SEJK-ben! 

Nagy mérföldkőhöz érkeztünk, hiszen eljött az elnökválasztás ideje. Szabó Katalint, hatodéves fogorvostanhallgatót Jakubecz Richárd, ötödéves orvostanhallgató váltja fel az elnöki poszton.
Kata 2019-ben vette át a vezetőséget és szívét-lelkét beleadta klubunk működtetésébe. Kata minden várakozást felülmúlt és méltán volt Ő a Selye János Klub elnöke. Egy mindig közvetlen, nyitott, barátságos, ötletgazdag embert ismerhettünk meg személyében, akinek szívügye a SEJK.  Ezúton szeretnénk Neked, drága Katánk, megköszönni odaadó munkádat, amit klubunkért tettél és minden jót kívánni, sok sikert a fogorvosi pályán, és a jövőben is várunk nagy szeretettel az eseményeinkre. 🍻🤩 Hiszen ez csak egy korszak, ami most itt lezárult, de a barátság örök és maradandó! Köszönünk mindent! 🙏❤️
SEJK
Most jöjjön pár szó új elnökünkről is. Ricsi, amióta bekerült az egyetemre, azóta aktív tagja a SEJK-családunknak. Kiveszi a részét a szervezésben, megvalósításban, szórakozásban egyaránt. Nincs olyan esemény, ahol ne találkoznánk vele. Hiányozna is, ha nem lenne jelen! 😁 Bátran ki merjük jelenteni, hogy nincs olyan SEJK-es, aki ne ismerné Ricsi nevét. Mérhetetlenül segítőkész, találékony, jóhumorú ember, aki kiváló jelölt volt az elnöki posztra. Biztosak vagyunk abban, hogy az ő vezetése alatt is jó kezekben lesz a klub, illetve már van is.
Ricsi, sok sikert kívánunk Neked az elnökségben, és továbbra is ezzel a töretlen lelkesedéssel tevékenykedj, ahogy eddig tetted! 🍀❤️
Szöveg: a médiafelelősök csapata (Kiss Angelika és Žiaček Margaréta)
%d bloggers like this: