Kitekintő Közösség

Hogy a mindennapi élet varázslatossá váljon…

Alicja Safarzyńska-Płatos varázslatossá Hogy a mindennapi élet varázslatossá váljon… Terápiás mesekönyveket készítettek Lengyelországban az Ukrajnából érkező gyerekeknek Otthon is kinyomtatható, fekete-fehér színezőként is funkcionáló terápiás mesekönyveket készített az az Ukrajnából menekülni kényszerülő gyerekeknek Alicja Safarzyńska-Płatos. A tizenegynéhány oldalas könyvecskéket a gyerekeket elszállásolóknak is ajánlják segítségül.

Az innen letölthető színezők a magyar mellett oroszul, ukránul, csehül, lengyelül, németül, románul, franciául és angolul is elérhetőek, de még több nyelvre le fogják fordítani őket.

A hősök is sírnak

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Találkozás a hőssel

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

(via TELEX)

Hogy a mindennapi élet varázslatossá váljon