ÁLLÁS

Iskolapszichológust keresnek Párkányba

iskolapszichológustAz ZŠ Endre Adyho s VJM, Štúrovo – Ady Endre Alapiskola,
Párkány
Adyho 9, 943 01 Štúrovo

Beosztás: iskolapszichológus

Iskolapszichológust keresnek az Ady Endre Alapiskolába, szükséges végzettség: a Tt. 138/2019 sz. pedagógiai és szakvégzettségű alkalmazottakról szóló törvény (zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch) és a Tt. 1/2020 sz. minisztériumi rendelet (Vyhláška MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov) által meghatározott feltételek teljesítése.

Beküldendő dokumentumok:
– Kérvény
– Életrajz
– Végzettséget igazoló dokumentum hitelesített másolata

Belépés ideje: 2021. május/szeptember

A kérvényeket az info@adysuli.sk e-mail címen várjuk, de érdeklődni lehet a 036/7520730-as telefonszámon is.

%d bloggers like this: