Felhívások

XI. Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége és a társszervezők 2023. július 3 – 7. között Komáromban tizedik alkalommal szervezik a XI. Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábort az alapiskolák tanulói részére. A tábor célja a fiatal tehetségek felkarolása és tehetségük kibontakoztatása a vizuális nevelés eszközei segítségével.

Jelentkezési határidő: 2023. június 12-ig.

A XI. Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor maximális befogadó képessége: 60 tanuló.

XI. Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor-2023 - Jelentkezési lapA vizuális nevelés gyermekközpontú szemlélete fontosnak tartja az érzelmi intelligencia kialakítását és fejlesztését, előtérbe helyezi az élményközpontú, kreatívtevékenységi formákat, pozitív energiákat, alkotási kedvet szabadít fel a gyerekekben, segíti a tehetség kibontakozását. A gyerek számára az a vonzó, amit élvezettel tesz, amihez élmény tapad, az válik maradandóvá számára. Sok látványos technika van, amellyel kifejezőeszközei gazdagíthatók, képességei fejleszthetők, ezeknek a technikáknak az elsajátítására törekszünk az alkotótábor foglalkozásain. A hét folyamán a tanulókra pedagógusok felügyelnek, és szervezik a táborozók szabadidejét.

Jelentkezési lap: