Felhívások Hazai hírek

Biciklin az iskolába 2020 – országos verseny iskolá(so)knak

„Ne tegyük a gyerekeket autóholistákká!” – ez a szlogenje az október 2-ig tartó országos versenynek, amelynek a célja az általános mobilitás, azaz az egészséges testmozgás népszerűsítése mellett a szülők tehermentesítése is.

 

 

A verseny elnevezése

Do školy na bicykli 

– de rolleresek számára is nyitott!

A versenybe egyének és iskolák egyaránt bekapcsolódhatnak – és nyerhetnek.

A verseny három kategóriában zajlik: értékelik a legaktívabb iskolát, amely a teljes létszámhoz képest a legtöbb embert tudja megmozgatni, a legötletesebb kampányt, a legügyesebb népszerűsítő pedagógust. A verseny szabályai nem bonyolultak.

 

Az országos felhívás egyik arca a népszerű szlovák komikus és színésznő, Lujza Garajová Schrameková: