Magyar irodalom Tanuljunk

Magyar nyelv, irodalom – Hogyan lehet jó szöveget készíteni

Iskolatévé: Irodalom 1. óra

Kezdődik az Iskolatévé!Az első óránk magyar nyelv és irodalom.Kovács Péter, a Fazekas Mihály Gimnázium tanára ebben azt mondja el, hogyan lehet jó szöveget készíteni, ami az érettségi egyik kulcsfontosságú része.Szó lesz:• szövegtagolásról, • stilisztikáról, • érveléstechnikákról, • műértelmezésről, • természetesen tipikus hibákkal és jó megoldásokkal bemutatva.Ha nem akartok lemaradni, iratkozzatok fel a premierre, és hívjátok meg az ismerőseiteket, hogy együtt nézzétek az órát, mintha az osztályteremben lennétek!

Uverejnil používateľ Ma is tanultam valamit Pondelok 23. marca 2020

Az Index első órája magyar nyelv és irodalom.

Szó lesz:
• szövegtagolásról,
• stilisztikáról,
• érveléstechnikákról,
• műértelmezésről,
• természetesen tipikus hibákkal és jó megoldásokkal bemutatva.