Egyéb kategória Hazai hírek

Ellopták a pavilont a légi iskolaudvarról – a rendőrök gyorsan megtalálták

Rendőrségi felvételek

Ellopták a légi alapiskola udvaráról azt az új pavilont, amely alatt a tanítási órákat tartották a szabadban. A rendőrök alig egy óra alatt megtalálták a tolvajt és visszavitték a sátrat.

A tettes fillérekért adta el a 230 euró értékű pavilont, ráadásul egy falubelinek, így nem volt nehéz megtalálni. A gyerekek visszakapták a sátrat, a 40 éves tettest pedig megbírságolták.

Az iskola igazgatója levélben mondott köszönetet a rendőröknek: „Juhos Zsolt és František Juricin, a somorjai állami rendőrség tagjai a bejelentéstől számítva néhány percen belül az iskolában voltak és munkához láttak. Bevallom, szkeptikusak voltunk. Annál nagyobb volt a meglepetés és az öröm, amikor körülbelül 1 óra múlva azzal a hírrel tértek vissza, hogy megvan az ellopott sátor és a tettes is. Szeretnénk az iskola minden tanulója és dolgozója nevében őszintén köszönetet mondani nekik a nagyszerű és gyors munkáért”. (l)