Oktatás

Frissített intézkedési kézikönyv az iskolák és az iskolai létesítmények számára

Az általános iskolák és egyes iskolai létesítmények (iskolai klubok, alapfokú művészeti iskolák, szabadidős központok és nyelviskolák) kézikönyve szabályozza az adott intézményben az oktatás szervezeti felépítését és az oktatás feltételeit a 2020/2021-es tanévre. A dokumentum célja a COVID-19 járvány ideje alatt az alapvető működési feltételek meghatározása, valamint a járványellenes intézkedések és ajánlások betartásának hangsúlyozása. Csak azokat az alapvető működési feltételeket szabályozza, amelyek eltérnek (vagy a szokásoson felül módosulnak) az iskolai, higiéniai, munkajogi és egyéb előírásokból eredő szokásos feltételektől. A dokumentumokat 2020. október 11-én frissítették a Szlovák Köztársaság Közegészségügyi Hivatalának érvényes intézkedéseinek és ajánlásainak megfelelően.

Súbor typu pdf Manuál pre základné školy a školské zariadenia (11.10.2020)

Súbor typu pdf Manuál pre základné školy a školské zariadenia (11.10.2020) s vyznačenými zmenami

Manuál pre základné školy a školské zariadenia (11.10.2020) s vyznačenými zmenami
%d bloggers like this: