Hazai hírek

Mától utalják a BETHLEN GÁBOR TÁMOGATÁST!

 BETHLEN GÁBOR A SZLOVÁKIAI MAGYAR PEDAGÓGUSOK SZÖVETSÉGE  és a BETHLEN GÁBOR ALAP FELVIDÉK sajtóközleménye

 A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. értesíti a Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársága szakmai irányításával működő „Szülőföldön magyarul” program keretében a tavalyi, 2021/2022-es tanévre szóló nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz támogatást igénylő érintetteket, hogy megkezdődik a támogatás első ütemének átutalása a jogosult pályázók számlájára.

A megítélt támogatás összege személyenként: 55 euró

 A támogatás kifizetése 2023. március 21-én kezdődik  és több ütemben zajlik.

A kifizetések a Československá obchodná banka, a. s. (ČSOB) közreműködésével, kizárólag banki átutalással történnek a pályázók által az adatlapon feltüntetett és leigazolt számlaszámra.

SZMPSZ

BGA Felvidék

Komárom, 2023. március 21.