Hazai hírek Oktatás

Diákszó!

Diákszó
Diákszó

Megjelent a Diákszó első idei száma. A galántai Kodály Zoltán Alapiskola tanulóink remek írásai, rajzai találhatóak a kiadványban. Szabó Judit, Majer Zsófia tanító nénik segítségével készült, kiadásához Galánta város nyújtott anyagi támogatást.

Évente négyszer jelenik meg a Diákszó.

Időnként az alsósok Sulisztori címmel mellékletet szerkesztenek.

Az Újságszerkesztés elnevezésű szakkör arra hivatott, hogy megtöltsön évente négy lapszámot. Nem könnyű feladatot vállal, hiszen eladni csak azt lehet, ami kapós. A Diákszóba mindenki írhat, rajzolhat, akinek kedve van hozzá. Külön rajzolóik működnek, akik címlapokat, illusztrációkat készítenek – hála Szabó Judit tanárnőnek. Ha megjelenik az új szám, az iskola honlapjára is felkerülhet néhány írás. Időnként a kicsik Sulisztori címmel mellékletet szerkesztenek. Ezen a címen néhány régebbi oldalát olvashatjátok.

%d