Felhívások Oktatás

Módosította a kérelmek benyújtási határidejét a Bethlen Alapkezelő

bethlen-gabor-alap2019A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége értesíti az érintetteket, hogy a jelenlegi egészségügyi helyzetre való tekintettel a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. módosította a Szülőföldön magyarul nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz-támogatás, illetve hallgatói támogatás igénylésére benyújtott kérelmek határidejét.

A 2019/2020-as tanévre igényelhető támogatásokra 2020. március 5 és 2020. október 30. közötti időszakban lehet a támogatási kérelmeket benyújtani. A támogatási kérelem postára adási határideje: 2020. október 30.

A kérelmeket kizárólag az SZMPSZ által kinyomtatott és a gyűjtőhelyekre eljuttatott adatlapokon lehet benyújtani. Kérjük ezért az iskolák türelmét. Ahogy lehetséges (legkésőbb 2020. június 30-ig) eljuttatjuk a nyomtatványokat a meghatározott gyűjtőhelyekre. A kiszállítás időpontjáról tájékoztatjuk az intézményeket. (k)

 

%d bloggers like this: