Egyéb kategória Felhívások

Korlátlan hívás és megnövelt adatforgalom a tanároknak

A mobilszolgáltatók segítségével az iskola vezetői korlátlan hívást és megnövelt mobiladatokat (havi 10 GB) igényelhetnek a tanulók távoktatásában részt vevő pedagógiai és szakmai személyzet számára.

Annak érdekében, hogy senki se éljen vissza a rendszerrel, csak az igazgatók férhetnek hozzá az űrlaphoz, és csak azokat a tanárokat jelenthetik be, akik távoktatást végeznek. Ugyanakkor az üzemeltetők minden megadott telefonszámnál ellenőrzik, hogy a tanár valóban távoktatást végez-e, és visszaélés esetén felelősségre vonást helyeztek kilátásba. A programban 2020 végéig biztosítják az üzemeltetők ingyenesen ezeket a szolgáltatásokat.

Az igazgatók az alábbi űrlapon keresztül jelenthetik alkalmazottaik konkrét telefonszámait:

%d bloggers like this: