Egyéb kategória Matematika Tanuljunk

Matematikai tevékenység alsó tagozatosoknak

A GeoGebra matematika oktatására szakosodott online platform és szoftverszolgáltató, amely a felhasználót a geometria, algebra, táblázatkezelés, grafikus ábrázolás, statisztika és az analízis terén támogatja. A tananyagtár magyar nyelven is elérhető, a bal alsó sarokban lehet a nyelvet kiválasztani.

Matematikai tevékenység alsó tagozatosoknak, interaktív matematikai anyagok iskolások számára

GeoGebra Online platform
Online platform

Szorzás gyakorlás, Osztás gyakorlás, Geometriai alapfogalmak, alakzatok tulajdonságai, Tizedes számok kerekítése,  összeadás gyakorlás, Törtek, tizedestörtek, racionális számok, Kivonás gyakorlás, Szorzás, bennfoglalás, mennyiségek és mérésük: térfogat, felszín, Háromszög szerkesztése, Természetes számok szorzása, A 10-es szorzótábla gyakorlása, Törtek – közönséges törtek ábrázolása, Számpiramis építése összeadással, Relációs jel, Szorzás természetes számokkal…

%d bloggers like this: