Felhívások Konferencia

Konferencia a Magyartanárok Egyesülete 25. születésnapjára

A Magyartanárok Egyesülete alapításának huszonötödik évfordulója alkalmából 2022. április 9-én, szombaton Az elmúlt negyedszázad – Irodalom, iskola, egyesület címmel rendez konferenciát a Kossuth Klubban (1088 Budapest, Múzeum utca 7.).

A konferenciára – melynek részletes programja innen érhető el – minden érdeklődőt szeretettel várunk, a részvétel díjtalan, és nincs regisztrációhoz kötve. Az egyesülethez a rendezvényen is csatlakozhatnak, honlapunkon további információkat találnak az éves tagdíj befizetéséről és a tagfelvételről.

Találkozzunk újra személyesen 2022. április 9-én!

AZ ELMÚLT NEGYEDSZÁZAD – IRODALOM, ISKOLA, EGYESÜLET

KONFERENCIA AZ EGYESÜLET 25. SZÜLETÉSNAPJÁRA

2022. április 9-én, szombaton, 10-től 16 óráig a Kossuth Klubban
(Budapest V. kerület, Múzeum utca 7.)

ELŐADÁSOK 10 órától

Margócsy István: „Honnan s hová?” – Az irodalom mozgása az utolsó negyedszázadban

Nagy Gabriella: Gyors, gyors, lassú – Irodalom online, gondolatok egy irodalmi portál szemszögéből

Bodrogi Ferenc Máté: Jausstól Gumbrechtig, a frontalitástól a kooperativitásig – Egy lehetséges vízió a tanóraszervezés és a tananyagfeldolgozás elmúlt 25 évéről