Hazai hírek

“Vissza az iskolákba 2021” – a kézikönyv legfrissebb verziója

Vissza az iskolákba2021. április 26-án a Szlovák Köztársaság Oktatási, Tudományos, Kutatási és Sportminisztériuma frissítette a „Visszatérés az iskolákba 2021” című kézikönyvet.

A “Vissza az iskolákba 2021” című anyag 2021. április 26-i hatállyal elsősorban az általános iskolák, középiskolák és iskolai intézmények alapítóinak és igazgatóinak szól. A Szlovák Köztársaság Kormánya Pandémiás Bizottságának, a Központi Válságstábnak, a Szlovák Köztársaság Kormányának határozatában, a Szlovák Köztársaság Közegészségügyi Hivatalának, az Oktatási, Tudományos, Kutatási és Sportminiszter határozatának, valamint a Szlovák Köztársaság Egészségügyi Minisztériuma által kiadott COVID AUTOMAT szabályainak megfelelően a Szlovák Köztársaság területén a COVID-19 járványügyi helyzetre vonatkozóan a Szlovák Köztársaság Egészségügyi Minisztériuma által kiadott COVID AUTOMAT szabályainak megfelelően az iskolai oktatás és az iskolai létesítményekben való működés gyors eligazodását szolgálja.

navrat-do-skol-s-ucinnostou-od-264
%d bloggers like this: