Egyéb kategória

40. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor

40. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor
40. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor

A Diákhálózat tagszervezetei által 2021. szeptember 2-7. között kerül megrendezésre a 40. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor.

Mi az a Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor?

A Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor az a hely, ahol minden jó elkezdődik. Ahol először találkozol évfolyamtársaiddal, ahol igazi Gólyává válsz, elindulsz az egyetemista lét útján. Ez az a hely, ahol kérdéseidre választ kapsz felsőbb éves diáktársaidtól, ahol először ízlelheted meg az egyetemisták világát, ahol nemcsak szórakozhatsz, de művelődhetsz is, ahol új barátokat szerezhetsz, ahol megtalálhatod életed szerelmét, ahol felfedezhetsz megannyi csodát, ahol Te is megismered Gímes varázslatos hangulatát!

A táborban megismerkedhetsz egyetemed felsőbb évfolyamos diákjaival, akiktől jó tanácsokat kaphatsz, és akiket a tábor után is megkereshetsz esetleges kérdéseiddel. Így sokkal magabiztosabban kezdheted meg az első szemesztered!

Ghymes koncertjegy, napijegyek, hetijegyek az alábbi linken elérhetők: reg.gimes.eu

A nagy érdeklődésre való tekintettel vasárnapig meghosszabbították a regisztrációt!

🎫 A jegyigénylés ugyan a sátrazásra és napijegyekre korlátozódik, de ez ne szegje kedvetek, vasárnapig még lecsaphattok rájuk.