Szlovák nyelv Tanuljunk

Szlovák mint idegen nyelv – LEARN SLOVAK – 50 LANGUAGES

Ebben a cikkben szeretnénk bemutatni azokat az ingyenes oktatási webportálokat, kiadványokat és tankönyveket, amelyek segítségével a szlovák nyelv egyénileg is megtanulható.

„LEARN SLOVAK – 50 LANGUAGES“

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goethe.sk&hl=en

Learn Slovak! – „Slovak 50 languages” (www.50languages.com) 100 leckét tartalmaz szlovák nyelven amelyekkel elsajátíthatja az alapvető szókincset. Ez az ingyenes alkalmazás 30 leckét tartalmaz. Előzetes tudás nélkül, pillanatok alatt megtanulhatsz rövid mondatokat folyékonyan beszélni valós helyzetekben.

Az 50languages módszer sikeresen ötvözi az audiót és a szöveget a hatékony nyelvtanulás érdekében.

Az 50languages megfelel a Közös Európai Keretrendszer A1 és A2 szintjeinek, ezért minden iskolatípus és diák számára alkalmas. A hangfájlok hatékonyan használhatók nyelviskolákban és nyelvtanfolyamokon kiegészítésként is. Azok a felnőttek, akik az iskolában tanultak egy nyelvet, az 50languages segítségével felfrissíthetik tudásukat.