Szlovák nyelv Tanuljunk

A szlovák idegen nyelvként való oktatása – online

A szlovák, mint idegen nyelv

Az Európai Bizottság KA2 Languages – Egész életen át tartó tanulás programja keretén belül támogatott projekt. A projekt koordinátora az Edukácia@Internet (E@I) civil szervezet, székhelye Simony (Partizánske). Az internetes portál minden érdeklődőnek otthoni környezetben nyújt lehetőséget megismerkedni a szlovák nyelvvel, hogy elsajátíthassa a szlovák nyelv alapjait. Az online oktatás lehetővé teszi a nyelv gyorsabb, rugalmasabb (saját szabadidőben) és szórakoztató módon (játékok, tesztek, versenyek) elsajátítását.

A portálon különböző szintű (A1, A2, B1 és B2), feladatokban, játékokban és szótárakban bővelkedő nyelvi kurzusok találhatók – tartalmaznak mindent, ami ahhoz szükséges, hogy megismerje a szlovák nyelvtant, új szavakat tanuljon vagy az oldal többi felhasználójával szlovákul beszélgessen.

https://slovake.eu/hu/learning/grammar

https://slovake.eu/hu/learning/grammar

%d bloggers like this: