Felhívások Oktatás

Pedagógusi állások!

Az udvardi Majthényi Adolf Alapiskola szlovák, magyar és angol szakos pedagógust, valamint matematika- és fizikatanárt keres.

Az iskola 2003-ban vette fel Majthényi Adolf plébános, jogtudós és szabadságharcos nevét, kinek közoktatás terén kifejtett munkássága maradandó értékű a község történelmében. Felvirágoztatta az elemi iskolát, majd később bevezette a vasárnapi iskolát. Részt vett az 1848–49-es szabadságharcban, ő irányította a nemzetőrség megszervezését Udvardon, elszántan szolgálta a szabadságot és a függetlenséget. Az ő nevéhez fűződik az udvardi Kálvária, ahol végső nyughelyét találjuk.

Érdeklődés esetén vegye fel a kapcsolatot az iskolával: majthenyiai@gmail.com vagy 035/6484751; +421903735381; illetve a kiírásban szereplő linkeken.

cloud (2) cloud (1) cloud (4)
cloud (8) cloud (6) cloud (5)
cloud cloud (9) cloud (7)
%d bloggers like this: