Szabadidő

Tanévnyitás utáni első napok – 2020-ban

A közösségi portálon találtuk. Mivel az első heteket az iskolákban humor nélkül nagyon nehéz átvészelni, felkészülésnek biztos jó lesz…:

– Lacika, ne húzzad Peti maszkját! Nem, nem fog a zsinór 1 méterre kinyúlni! EL NE ENGEDD! Jaj, Petike, nagyon fáj?
– Nem, Krisztike, nem cserélheted el Annával a maszkodat! Nem érdekel, hogy az jobban tetszik!
– Kérlek, ne rágd a maszkod, mert kilyukad!
– Nem, nem fújhatod bele az orrod a maszkodba!
– Mitől csurom vizes a maszkod? Hogy hova esett bele? És utána visszatetted az arcodra?!
– Bence, kérlek, vedd le a maszkot a szemedről, veszélyes így lépcsőt mászni. Igen, akkor is, ha röntgen szemeid vannak!
– Hogy érted, hogy megpróbáltad a maszkon keresztül megenni a tízóraidat?
– Nem, nem színezheted ki a maszkodat!
– Nem, nem fújhatsz lufit a rágógumidból a maszkod alatt!…Jó, akkor most próbáld meg levakarni, hátha lejön!
– Miért van egy lábnyom a maszkodon?!
„Kedves szülő! Kérem, holnapra küldjön be egy másik maszkot Zsoltikával, mert a jelenleginek egy lyukat rágott a közepébe.”

… ÉS HA NEM KELL MASZK, MERT ELÉG A TÁVOLSÁGTARTÁS:

– Nem, Danika, nem adhatod a maradék szendvicsedet Petinek!
– Bence, mássz le azonnal Zolikáról, hadd álljon fel a földről! Hogy még alatta van Barnus is?!
– Nem, nem ülhettek egymás mellé az ebédlőben! Nem, akkor sem, ha elfértek egy széken!
– Hogy érted, hogy közös a kanalatok?!
– Tudom, hogy szereted, de most ne puszilgasd! Persze, hogy hiányzott! Aranyos vagy, de most engem se! Én is téged!
– Gergő, vedd ki a szádból a ceruzádat! Hogy ez Joci ceruzája? Igen, akkor is!
– Nem, most nem fésülgetheted a haját! Tegnap is te fontad be neki?! Másfél méterről?!

happy kids playing