Egyéb kategória Hazai hírek

Változás: a héten még minden szülő gyereke mehet iskolába, ha van tantermi oktatás

Branislav Gröhling

Az eredeti bejelentés szerint holnaptól, március 3-tól már csak az vihette volna óvodába, iskolába a gyerekét, aki a kritikus infrastruktúrába sorolt ágazatokban dolgozik. Legújabban e héten még minden szülő gyereke mehet iskolába, ha van tantermi oktatás
Az oktatási tárca ma délután szólt, hogy mindez csak a jövő héttől érvényes, tehát az a gyerek, aki ma volt iskolában, holnap is mehet.

„Szeretnénk megnyugtatni az iskolaigazgatókat, nem kell kapkodniuk, hogy holnapra mindent elintézzenek” – mondta egy interneten közzétett videóüzenetben Anna Chlupíková, a minisztérium óvodákért és alapiskolákért felelős osztályvezetője.
Korábban ITT ÍRTUNK arról, melyik szülő küldheti iskolába a gyerekét, mindez tehát jövő hétfőtől érvényes.

 

%d bloggers like this: