Informatika Oktatás Tanuljunk

A jó prezentáció titka

Természettudományi élménynapokat, workshopokat tartott a galántai régióban a Mentor Tehetségsegítő Tanács. Az alábbiakban Haraszti Gyula előadásának harmadik részét (A jó prezentáció titka) láthatják, ahol a diákok és tanárok prezentációkészítésnél elkövetett hibáit mutatta be.

Mentor TT, azaz a Mentor Tehetségsegítő Tanács a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége szárnyai alatt életre hívott Felvidéki Tehetségsegítő Tanács jogutódjaként lett bejegyeztetve 2016 januárjában. Céljuk, hogy a tehetséges felnövekvő generációt támogassák a fejlődésben, lehetőségeket és kapcsolati hálózatot biztosítsanak számukra konferenciák, szakmai napok, versenyek szervezésével és pályázatok lebonyolításával.

A jó prezentáció titka
   Haraszti Gyula: A jó prezentáció titka

1. rész – Képformátumok

2. rész – Képszerkesztés