Hazai hírek

Az iskolaügyi miniszter legújabb határozata

Az iskolaügyi miniszter a 245/2008. Sz. A KÖZNEVELÉSRŐL ÉS KÖZOKTATÁSRÓL, valamint egyes törvények módosításáról és kiegészítéséről (közoktatási törvény) 150. §. 8. sz.,  módosításáról a következőképpen döntött:
2020. november 10-i hatállyal megújítja a sajátos nevelési igényű tanulók általános iskolai oktatását az ötödik-tizedik osztályban…

2020. november 3-i hatállyal, ha az üzemeltetési feltételek lehetővé teszik, és ha az alapító úgy dönt, akkor megújítja a sajátos nevelési igényű tanulók általános iskolai oktatását az ötödik-tizedik osztályban, megújítja az ötödik és a tizedik osztályos, sajátos nevelési igényű tanulók oktatási tevékenységének, szállásának és étkezésének biztosítását az iskolai kollégiumokban, az iskolai étkeztetési létesítmények működtetésében lehetővé válik az ötödik-tizedik osztályú, sajátos nevelési igényű tanulók számára az ételek és italok fogyasztása és kiadása.

17783
%d bloggers like this: