Szlovák nyelv Tanuljunk

A hallásértés fejlesztése a szlovák nyelvoktatásban

A hallásértés fejlesztése a szlovák nyelvoktatásban a magyar tannyelvű alapiskola 5. évfolyamában.
(Projekt Tvorba učebných pomôcok predmetu Slovenský jazyk a slovenská literatúra v základných školách s VJM pre ročníky 5 – 9.)

Az értő hallgatás életünk alapvető része. Ez előfeltétele a különböző helyzetek megértésének, amelyekben nap mint nap találjuk magunkat. Az idegennyelv-oktatásban a hallás utáni szövegértés elsődleges szerepet játszik. Hallási forma az idegen nyelv tanulása segít a tanulóknak abban, hogy jobb legyen a kiejtésük, így lehetővé téve jobb a nyelvi kommunikációt.
A dolgozat fő célja, hogy a szlovák nyelvet tanuló diákoknak és az iskolai szlovák nyelvtanároknak gyakorlati útmutatót kínáljon a különböző hallásértési technikákhoz és gyakorlatokhoz.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab