Egyéb kategória

Szlovákiai magyar kisiskolák országos online konferenciája 2021

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége szervezésében 2021. november 5–én első alkalommal került sor a csak 1 – 4.-es évfolyamokkal rendelkező iskolák igazgatói és pedagógusai számára rendezett Szlovákiai magyar kisiskolák országos online konferenciája.

A rendezvény egyik programpontjaként teret adtak azoknak az iskolaigazgatóknak, pedagógusoknak, akik szívesen tették közzé jól bevált gyakorlataikat (iskolafejlesztési tapasztalatokat, az innovatív programokat, projekteket).

• Megnyitó – Morvay Katalin elnök, Intézményvezetők Országos Társulása
  • Köszöntő – üdvözlés: Fekete Irén elnök, SZMPSZ
  • A konferencia szakmai és tartalmi felvezetése – Morvay Katalin elnök, Intézményvezetők Országos Társulása
  • A kisiskolák körében végezett felmérések tapasztalatai – Fodor Attila igazgató, Comenius Pedagógiai Intézet