Felhívások Konferencia

KÁVÉSZÜNET – óvodavezetők 2. online fóruma

KÁVÉSZÜNETA COMENIUS Pedagógiai Intézet meghirdette a KÁVÉSZÜNET – óvodavezetők 2. online fórumát. TÉMA: AZ ÓVODAI BEIRATKOZÁS.

Tematikai egységek:

1. az óvodai beiratkozásra vonatkozó tudnivalók
2. a pedagógiai-prevenciós tanácsadó központ ehhez kapcsolódó kompetenciái
3. a kötelező elektronikus határozatok kiadásának módja

Időpont: április 25., 13.00 – 14.30, Google meet online tér

Szakértőinkkel áttekinthetik az óvodai beiratkozás jelenlegi szabályozását. Ehhez kapcsolódóan megnézzük a pedagógiai-prevenciós tanácsadó központ kompetenciáit, valamint a kötelező elektronikus határozatok kiadásának módját. A fórum témáját Dudás Tímea, a dunaszerdahelyi Pedagógiai, pszichológiai és prevenciós Tanácsadó Központ igazgatónője és Komzsík Diana, óvodavezető dolgozták fel.

Részvételi díj: 10,- EUR/fő.

Jelentkezni elektronikusan lehet:

https://forms.gle/amTMxPLRCKPxVT6X6

FONTOS! A kérdések megválaszolására a fórum végén kerül majd sor. A feszes időtartam betartása végett személyesen nem lesz mód kérdezni, így kérjük, előre, a bejelentkezéskor, fogalmazza meg konkrét kérdéseit.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A kapcsolódáshoz gmail-fiók szükséges. A linket a kezdés előtt pár órával fogjuk küldeni. Kérjük, csak az arra jogosultak használják, köszönjük!
COMENIUS Pedagógiai Intézet
%d bloggers like this: