Felhívások

Csodás vakációt mindenkinek!

A szünidő alatt az az elsődleges, hogy a gyerekek jól érezzék magukat, kikapcsolódjanak, új élményekkel töltődjenek fel. Néhány dologra azért muszáj figyelmeztetni őket.

   • Vigyázz a Nappal, szeretjük, de a bőrödnek nem tesz jót! Délelőtt 11 és délután 3 óra között árnyékban legyél! Ha vízbe mész, ott még jobban leéghetsz! Pólóban is tudsz pancsolni ebben az időszakban!
   • Legyen nálad mindenhol víz! Bármi történik, legyél hidratált! Kívül, belül jót tesz!
   • Ha úszni mész, előbb hűtsd le magad, ne csobbanj bele rögtön a hűvös habokba!
   • Soha ne ugorj fejest olyan vízbe, amiről nem tudod, hogy meddig ér! Tudod, csúnyán végződhet egy jónak ígérkező nyaralás!
   • Óvatosan közlekedj! Ha gyalog mész, ne telefonozz menet közben! Ne hallgass zenét az utcán, mert nem hallod meg, ha baj van! Vonatnál vigyázz, ne menj a sínek közelébe, amíg meg nem győződsz, hogy nem jön, vagy meg nem áll a vonat! És ne mássz fel a tetejére, mert a vezetékben lévő áram megtalál, ha csak a közelében is vagy!
   • Bringával is okosan járj! Ha járdán mész, lassan menj, nehogy elüss valakit! Ha az úton mész, a szélén menj, a barátaiddal vagy családoddal mindig libasorban! Ne beszélgess menet közben, ráér, ha megálltatok!
   • Testvéredre, barátaidra is vigyázz! Figyelmeztesd, ha valami butaságra készül!
   • Kis kedvenceinkről se feledkezzünk meg! A zárt kocsiban soha ne hagyd magára! Most már majdnem mindenhová beviheted magaddal, használd ezt ki!
   • A nagy forróságban a madaraknak, kóbor állatoknak is nagyon kell a víz! Tegyél ki itatót, fürdetőt! Nagyon fogják szeretni!
   • VIGYÁZZ NAGYON MAGADRA! Élvezd a nyarat, olvass, kirándulj, játssz, lazulj sokat!

Szép nyarat mindenkinek!