Technológia

Legjobb nyelvtanuló appok angoltanuláshoz

„Egy jó nyelvtanuló app játékos tanulásra ösztönöz.”

Nyelvet tanulni számtalan módon lehet, de az az igazság, hogy mi felnőttek mindig is imádtunk játszva tanulni. Egyszerűen ez sosem megy ki a divatból. Ezért is ennyire népszerűek a nyelvtanuló appok.

Leteszteltünk vagy húszat és ezek közül, most a 6 legjobbat válogattuk össze neked. Ezek között lesznek kimondottan szókincsfejlesztő, szótanuló applikációk. Továbbá az angol nyelvtant gyakorló és egyszerre több készséget is fejlesztő alkalmazások, kezdjünk is bele!

Amit azonnal érdemes leszögeznünk, hogy az angolintezet.hu oldalán felsorolt legjobb nyelvtanuló appokkal ténylegesen fejlesztheted, és egyszerre szinten tarthatod angoltudásodat.

Viszont ehhez nem elég egy applikációt használni, hiszen mindegyik app másban erős. Hiába tanulsz meg egy csomó szót, ha a megfelelő helyesírási alapokat nem sajátítod el. Ugyanez igaz fordítva is. Kellő szókincs nélkül nem fogsz tudni megszólalni.

A cikk az alábbi linken érhető el:

Tartalomjegyzék:

1. Általánosan használható, több készséget fejlesztő nyelvoktató appok >