Hazai hírek

Ásványok, fosszíliák, ékszerek és meteoritok vására Pozsonyban

Ma nyílt és 15 óráig látogatható az ásványtani kiállítás idei évfolyama Pozsonyban a Ružinov lakótelepi CULTUS művelődési házban. A kiállítás Szlovákia egyik legnagyobb kőzeteket, ásványokat, fosszíliákat, a kőzetekből és különleges ásványokból készült ékszereket és meteoritokat felvonultató látványossága. Bizonyos ásványok és ékszerek meg is vásárolhatók a helyszínen, ahová 2.- euro a belépőjegy ára.

Ásványok
Megkezdődött a kiállítás: a rendezvény Facebook-oldaláról

Több mint 50 kiállító szerepel az idei rendezvényen Szlovákiából, Csehországból, Magyarországról, Lengyelországból és Németországból.

Ezen a kiállításon mutatják be az olvasóknak Albert Russ legújabb könyvét, amelyet a szerző az érdeklődőknek a helyszínen dedikál is:Ásványok

Kiemelt kép forrása: Cultus Ružinov (2020)

%d bloggers like this: