Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 18. hírlevele

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

273 ISKOLA HASZNÁLJA MÁR AZ „AKTÍV ISKOLA” CÍMKÉT

A jelzést bármely iskola használhatja, amelyik csatlakozik a projekthez és kiszámítja az Aktív iskola pontszámát. Eddig közel háromszáz ilyen iskola van.

Nincs rossz pontszám. Néhány iskola különböző okokból nem tette közzé pontszámát. A pontszám az iskola belső számadata, amelyet a saját önértékeléséhez használ. Ezért egyetlen pontszámot sem szabad rossz pontszámnak tekinteni, hanem inkább lehetőségnek a javításra a fokozatos lépések megtételével.

Mi a következő lépés

A kísérleti programra jelentkezett iskoláknak 2023. 11. 13-ig van idejük kitölteni a „Skóre Aktívnej školy” alkalmazást. A megoldási javaslatok és konkrét intézkedések, amelyeket az iskolák alkalmazhatnak, fokozatosan kerülnek majd hozzá. Új új pályázóknak az új év elején lesz lehetőségük jelentkezni.


Az oktatásügyi minisztérium 18. hírlevele:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/