Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 25. hírlevele

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatásügyi

 

Ismét összefoglalták az oktatásban történt legfontosabb dolgokat. Az idei 25. hírlevélben információkat találhat a segélyszolgálatok támogatásának növeléséről, a működési költségek 2024-es fedezetének biztosításáról, valamint a szakképzésben tapasztalható tendenciákról. Szó van arról a részletes tanulmányról is, amit a héten tettek közzé a szlovákiai pedagógusállomány elöregedéséről. A tanulmány elemzi a tanügyben dolgozók elöregedését, annak időbeli alakulását, valamint szerkezetét az iskolakategóriák, régiók és tantárgycsoportok szerint.


Az oktatásügyi minisztérium 25. hírlevele:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [6.49 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/