Felhívások Hazai hírek

Felhívás a Felvidéki Magyar Pedagógus Díjra

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége 2024. április 27-28-án Rozsnyón rendezi meg a Szlovákiai Magyar Pedagógusok XXIX. Országos Találkozóját.

A pedagógustalálkozón ebben az évben is átadják a Felvidéki Magyar Pedagógus Díjakat.

A kitüntető cím azoknak a pedagógusoknak, intézményvezetőknek vagy pedagógusközösségeknek ítélhető oda, akik szlovákiai magyar nemzeti közösségünk értékeinek gyarapításáért kiemelkedőt tettek, pedagógiai-közéleti tevékenységükkel példaként szolgálnak környezetük számára, munkájuk során jelentős nevelői-oktatói eredményeket értek el, és támogatják az SZMPSZ munkáját.

A díjra nevelőtestületek, közösségek tehetnek javaslatot.

Odaítéléséről az SZMPSZ Országos Elnöksége dönt. Az SZMPSZ ezúton is kéri tagjait, alapszervezeteit és területi választmányait, hogy ebben az évben az érdemérem odaítélésére tett javaslataikat 2024. február 28-ig elektronikus levélben,beszkennelve juttassákel az elnok.szmpsz@gmail.comcímre. A határidő után érkezett javaslatokat nem tudjuk elfogadni. A formanyomtatványa www.szmpsz.skhonlapról tölthető le

.Komárom, 2024. február 5.SZMPSZ OE