Hazai hírek Oktatás

Oktatásügyi hírlevél 2024/19

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatasugyi

 

A minisztérium a középiskolák hálózatának optimalizálását tervezi

A szlovákiai középiskolai hálózat optimalizálását egyértelműen támogatja az oktatási minisztérium. A jelenlegi helyzet, amelyben túlméretezett és nem hatékony kapacitásokat működtetnek, már nem fenntartható. A középiskolák jelenlegi hálózata túl nagy tehetetlenségtől szenved, miközben szerkezete nem felel meg a demográfiai fejlődés és a munkaerőpiac eltérő követelményeinek. Az oktatási minisztérium konkrét lépésekkel fog előállni a helyzet javítása érdekében.

Az oktatásügyi hírlevél II. évfolyamának 19. száma:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [7.93 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/