Közösség

ROSSZAK? BUTÁK? VAGY CSAK NEM KÉPESEK?

Szakmai konferencia speciális fejlesztő munkát végző szakemberek részére

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége mellett működő Speciális Fejlesztő Szakmák Országos Társulása ezennel tisztelettel meghívja Önt szakmai konferenciájára.

A speciális fejlesztőmunkát (fejlesztő pedagógus, gyógymasszőr, gyógypedagógus, gyógytornász, konduktor, logopédus, mentálhigiénés szakember, pszichológus, speciális pedagógus, szociális munkás, szociálpedagógus, védőnő), illetve egyéb fejlesztést végző szakemberek jelentkezését várjuk.Időpont: Komárom, 2019. november 22. (péntek)
Helyszín: Szlovákiai Magyar Pedagógusok Háza, cím: Fürdő utca 6, Révkomárom
Belépés: SZMPSZ Tagoknak DÍJTALAN!
Nem tagoknak: 5 EUR.
Jelentkezési határidő: 2019.11.20.

A konferencián való részvétel regisztrációhoz kötött.
Regisztráció a konferenciára:

A konferencián frissítőt szolgálunk fel.

Megtisztelő jelenlétére feltétlenül számítunk!

Tisztelettel:

Fekete Irén elnök, SZMPSZ
Barthalos Réka elnök, SZMPSZ Speciális Fejlesztő Szakmák Országos Társulása

PROGRAM

8.00 – 8.30 Regisztráció
8.30 – 8.40 Megnyitó, köszöntő:
Fekete Irén elnök, Szlovákia Magyar Pedagógus Szövetsége
Barthalos Réka elnök, SZMPSZ Speciális Fejlesztő Szakmák Országos Társulása
8.45 – 9.20 Felvidéki Lelki Elsősegély Telefonszolgálat bemutatkozása
9.20 – 10.00 Kora gyermekkori tényezők
Bótyik Viola, konduktor
10.00 – 10.30 Szünet
10.30 – 12.00 Az orvos lehetőségei a sikeres tanulás támogatásában
Dr. Schneider Júlia, gyógypedagógus, csecsemő gyermekgyógyász szakorvos, Győr
12.00 – 12.30 Szünet
12.30 – 14.00 Nem vagyok rossz, …, csak túl sok nekem az inger (A szenzoros diszfunkció)
Pető Ildikó főiskolai docens, Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és
Gyógypedagógiai Kar
14.00 Zárszó
Ajánlott program: Tandem szervezésében, workshopok a Danubius épületében, Duna-rakpart 12.,
https://www.tandemno.sk/hu/hirek/tiz-tiz-tiszta-viz-figyelem-jelentkezesi-hatarido-valtozas
13:30 – 15:00
II. A. Mozgás mint testtudat és testi kifejezés – Rabec István
II. B. Ének és zene helye az emberségünk formálásában – Kaszmán-Saróka Liliána
II. C. Internetbiztonság – Sikula Gábor
II. D. Játékbarát iskola – Urbán Péter
15.30 – 17.00
III. A. Játékbarát iskola – Zalka Judit
III. B. Életmesék – az oral history helye a történelemtanításban – Szendi Tünde
III. C. Életszemlélet és mozgásfejlesztés – a jóga helye az oktatásban – Földes Viki
III. D. Ellen-állás. Konfliktus és kapcsolatkezelés. Rabec István
A délutáni programra való részvételi szándékát, kérjük, külön jelezze.
%d blogger ezt szereti: